Vítejte ve WIBE shopu

O Nás

Jsme mladou dynamicky rozvíjející se společností, složenou ze specialistů z oborů zabezpečení a sledování:

Na základě dlouholetých zkušeností, jsme pro Vás připravili bezkonkureční nabídku zabezpečovacích a sledovacích technologii. Tento shop jsme založili s vizí, nabízet technologie jak pro domácnosti a malé podnikatele, tak pro firemní klientelu. Pevně věříme, že zde najdete to co právě hledáte ať už se jedná o triviální zabezpečení chaty. či garáže na zahradě, tak i kompletní zabezpečovací řešení pro sídlo firmy. Skládající se z EZS s propojením na PCO, kamerového systému IP či CCTV dostupného odkudkoli s přístupem k internetu, GPS trackerů pro sledování firemního vozového parku.

Alarmy

Alarmy slouží k zajištění bytů, domů, chat, chalup, prodejen, škol, průmyslových budov a dalších objektů proti vloupání. Zabezpečovací systémy existují v klasickém i bezdrátovém provedení. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a vyspělými funkcemi. Všechny komponenty jsou schváleny k provozu v ČR. Přenos událostí GSM sítí nebo pevnou linkou na telefony, příp. bezpečnostní agenturu. Možnost rozdělení na nezávisle ovládané části, lze vzdáleně obsluhovat mobilním telefonem nebo počítačem. Obsahují doplňkovou ochranu před požárem, únikem plynu a zaplavením objektu vodou. Tísňová hlášení uživatele. Vynikají moderním designem, jednoduchou obsluhou a minimální údržbou.

 

Kamerové systémy

Kamerové systémy monitorují vnitřní i venkovní prostory.  Monitoring je prováděn průmyslovými kamerami v černobílém i barevném provedení. Zpracování a záznam obrazu počítačem nebo digitálním videorekordérem. Námi dodávané kamerové systémy se vyznačují bezobslužným provozem. Přenos obrazu na dálku pevnou linkou, sítí LAN nebo internetem bezdrátově.

 

Videotelefony a docházkové systémy

Přenos zvuku i s obrazem do objektu výrazně přispívá ke zvýšení bezpečnosti. Širokoúhlá kamera na straně zvonkových tlačítek může být vybavena infrapřisvícením, což umožní zobrazení volající osoby i v naprosté tmě. Kontrola docházky se užívá v drtivé většině ve středních a velkých firmách nebo úřadech. Kontrola docházky zaručuje dokonalý přehled o pohybu zaměstnanců při vstupu do budovy nebo i v budově.

 

GPS Sledování

Ať už potřebujete precizně sledovat zboží, automobil, personál, dítě, starší osobu nebo psího mazlíčka. Aktivní - zařízení odesílá informace o aktuální poloze na server track.wibe.cz, kde je možné sledovat pohyb on-line. Pasivní - zařízení odesílá změnu polohy, či po přijetí požadavku odesílá svoji aktuální polohu.